OFERUJEMY

CATERING / IMPREZA

UROCZYSTE PRZYJĘCIE

Lokalizacja w samym centrum Warszawy, doskonałe zaplecze gastronomiczne, miła oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że jesteśmy świetnym miejscem do organizacji spotkań biznesowych, przyjęć urodzinowych, chrzcin lub komunii, a także innych spotkań w gronie współpracowników, rodziny i przyjaciół. Jeżeli chcą Państwo spędzić czas w niebanalny sposób, w miłej atmosferze oraz klimatycznych i niezobowiązujących wnętrzach, próbując dań kuchni indyjskiej, to serdecznie zapraszamy do organizacji przyjęć okolicznościowych w restauracji Guru.

BIZNES LUNCH

Biznes lunch dostępny jest w ofercie restauracji na miejscu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12.00 – 15.00. Menu zmienia się w ciągu tygodnia pokazując całe spektrum naszych możliwości. Nasi goście zawsze mogą liczyć zarówno na wersję mięsną, jak i wegetariańską. Do lunchu proponujemy kieliszek znakomitego wina lub aromatyczną kawę.

PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

Proponujemy organizację imprez okolicznościowych i przyjęć weselnych. Współpracujemy przy opracowaniu koncepcji imprez tematycznych, realizację i koordynację przedsięwzięć takich jak konferencje, szkolenia, spotkania handlowe, degustacje, uroczystości okolicznościowe, jubileusze, komunie, chrzciny, obiady weselne.

Posiadamy dwie sale, w pełni wyposażony bar i bogaty wybór z dbałością dopasowanych win.

Możemy przyjąć rezerwacje grupowe lub wynająć restauracje na wyłączność dla około 50 gości siedzących lub do 80 gości dla imprez koktajlowych.

W celu uzyskania więcej informacji, proszę skontaktować się z nami na email event@gururestauracja.pl lub zadzwonić na 22 857 06 04.