Organizacja spotkań biznesowych Warszawa

Spotkania biznesowe w Warszawie

Szukasz idealnego miejsca, w jakim będzie można zorganizować spotkanie biznesowe? Poza organizowanymi przez nas urodzinami, komuniami i chrzcinami zajmujemy się organizacją spotkań biznesowych. W naszej indyjskiej restauracji w centrum Warszawy mamy miejsce na przyjęcie aż 50 gości siedzących oraz 80 gości na uroczystości koktajlowe. Atmosfera, dobre jedzenie i miejsce, w którym można spokojnie porozmawiać, to opis Guru.

Koktajlowa impreza okolicznościowa

Takie imprezy są coraz bardziej popularne wśród uroczystości urodzin, imienin i wielu okazji firmowych. Jest to ciekawe rozwiązanie, w którym możemy zjeść pyszne jedzenie, nie rozsiadając się oraz gdy wolimy porozmawiać z większą ilością osób nie dzieląc się na stoliki w restauracji. Przy imprezach firmowych jest to świetne rozwiązanie, gdyż pozwala na integrację wielu uczestników. W naszej ofercie znajdują się nie tylko dania mięsne, ale również wegańskie i wegetariańskie. 

Organizacja spotkań biznesowych w Warszawie

W naszej restauracji do Państwa dyspozycji dostępne są karty menu w języku polskim, angielskim oraz ukraińskim. Poza daniami mięsnymi posiadamy kartę dań Wegan, dzięki czemu możemy zaprosić gości o różnorodnych upodobaniach. Nasza restauracja indyjska znajduje się w samym centrum przy ulicy Widok 8, dlatego spacer po centrum bądź starym mieście jest świetną propozycją po spotkaniu biznesowym. W naszej restauracji dbamy o to, żeby dania wykonane były z najwyższej jakości wyselekcjonowanych składników, które znakomicie się łączą z winami, jakie mamy dostępne w Menu. 

W okolicy znajdą Państwo wiele restauracji, lecz w naszej robimy wszystko, by przyjście do niej nie było wyłącznie zjedzeniem potrawy, a niesamowitą podróżą smaku i stylu. Wybierając restaurację indyjską jako miejsce spotkania biznesowego dajesz swoim gościom możliwość spróbowania wielu interesujących smaków i poznanie tradycyjnych dań Indii stworzonych w nowoczesny sposób. Nasza restauracja została zaplanowana w taki sposób, by każdy z naszych klientów mógł na chwilę przenieść się do Indii zarówno wizualnie oraz przede wszystkim smakiem. Zapraszamy do zobaczenia pełnej oferty naszej restauracji, w której znajdą Państwo usługę cateringu okazjonalnego