Wigilia Firmowa Warszawa

Spotkanie świąteczne w restauracji

Okres świąteczny sprzyja organizacji spotkań firmowych i prywatnych. Wieczory świąteczne mogą przyjmować postać mniej lub bardziej sformalizowaną. W obydwu przypadkach dobrym miejscem na spotkanie jest restauracja. Możemy tutaj zorganizować wigilię firmową dla kilkudziesięciu osób, jak również kameralne spotkanie dla grona najbliższych znajomych. Osoby poszukujące restauracji na wigilię firmową zapraszamy do Guru. Naszą specjalnością jest Modern Idnian Cuisine. W naszej ofercie znajdują się dania mięsne, wegetariańskie i wegańskie, co otwiera przed Państwem praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia oryginalnych menu okolicznościowych z uwzględnieniem osobistych preferencji żywieniowych zaproszonych Gości. Ofertę dopełnia bogata karta win i alkoholi, w tym drinków komponowanych tak, aby ich smak idealnie komponował się z serwowanymi daniami.  

 

Wieczory świąteczne w restauracji: Tradycyjne wigilie firmowe i przyjęcia koktajlowe

Działająca w lokalizacji Warszawa Centrum Restauracja Guru oferuje możliwość organizacji spotkań świątecznych w formule tradycyjnego przyjęcia zasiadanego oraz uroczystości koktajlowej. Podczas przyjęcia zasiadanego możemy ugościć do 50 osób. Formuła koktajlowa pozwala na przygotowanie spotkania na 80 osób. Spotkania świąteczne w formule koktajlowej cieszą się coraz większym zainteresowaniem. To ciekawe rozwiązanie, które pozwala na degustację pysznego jedzenia, przy jednoczesnym zachowaniu wyższej dynamiki przyjęcia. Unikanie tradycyjnego podziału na stoliki daje możliwość nawiązania interakcji ze znacznie większą grupą osób, co stanowi doskonałe rozwiązanie w przypadku organizacji eventów firmowych

Wieczory świąteczne – Warszawa

Ofertę kameralnych spotkań świątecznych kierujemy przede wszystkim do osób prywatnych. Z przyjemnością gościmy grupy przyjaciół i znajomych.

Ze względu na duże zainteresowanie dostępnością stolików w sezonie świątecznym osoby planujące spotkanie świąteczne prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu rezerwacji stolika.

Wigilia firmowa – Warszawa

Do skorzystania z oferty spotkań świątecznych zachęcamy przedsiębiorców z terenu miasta Warszawa, w szczególności z Centrum. Zapewniamy indywidualne przygotowanie każdego eventu z możliwością opracowania spersonalizowanego menu. W zależności do preferencji proponujemy menu inspirowane tradycyjnymi potrawami wigilijnymi oraz dania kuchni indyjskiej. Kuchnia to nie jedyny nasz atut. Oferujemy przyjazne wnętrze, które sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu.

Potrzebna Państwu restauracja na wigilię firmową? Zapraszamy do Guru – restauracji wyróżnionej nagrodą TripAdvisor Travellers’ Choice w 2022. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy spersonalizowaną ofertę organizacji spotkania świątecznego dla pracowników firmy.