W SERCU WARSZAWY

GURU

Zasmakuj oryginalności

Raj dla podniebienia

Guru redefiniuje współczesną kuchnię indyjską. Naszym celem od samego początku było stworzenie sezonowych, nowoczesnych dań kuchni indyjskiej i napojów, serwowanych w relaksującej atmosferze. Nasze dania łączą lokalne sezonowe składniki z autentycznymi smakami, aromatami przypraw Indii i Orientu.

Wybieramy bardzo uważnie współpracujące z nami firmy i ludzi, zwłaszcza naszych dostawców surowców i produktów do dań. Wszystkie nasze jajka i kurczaki są z wolnego biegu. Nasza wołowina, jagnięcina i wieprzowina pochodzi z zarejestrowanych, certyfikowanych, najlepszych gospodarstw z Polski. Oferujemy również potrawy z ryb i owoców morza bez kompromisów z jakością!

Nasze potrawy parowane są ze starannie dobranymi gatunkami win tak, aby uzupełnić nasze dania i spełnić Państwa wymagania. Nasze menu koktajlowe w barze proponuje regionalne i sygnaturowe koktajle, takie jak nasze GURU Mojito i Miss India.

Restauracja znajduje się w samym sercu Warszawy, przy ulicy Widok 8 , w pobliżu słynnej Rotundy i L'Institut Français de Pologne.

Gościmy w naszej restauracji od Ndz. - Cz. : 12:00 - 22:00 i Pt. - Sob. : 12:00 - 23:00, przy ulicy Widok, w samym centrum pięknej Warszawy.


WIDOK 8, Centrum

Doskonała lokalizacja sprawia, że bardzo łatwo do nas trafić. Jesteśmy w samym centrum Warszawy, blisko Pałacu Kultury i Nauki. Z łatwością można dostać się do naszej restauracji za pomocą komunikacji - tramwaju, autobusu, a nawet metra. To miejsce, które uwielbia tysiące warszawiaków, szczególnie podczas weekendów oraz wolnych popołudni.